Lesrooster



Lesrooster d.d. 13 maart 2017

Printversie in PDF

Er zijn mogelijkheden genoeg voor jong en oud!!! Aarzel niet en kom langs op één van de lessen in Dans- en Sportcomplex TOOS Plaza – Staringlaan 18 – Waddinxveen

Het is altijd mogelijk om, in overleg met de leiding, tussentijds van lesuur te veranderen.

Voor meer informatie: Willem Jan Kerkhoven (0182 – 613839) / Anja Vergeer (0182-640277)

Groep 1 t/m 8 = basisschool
Klas 1 t/m 6 = middelbaar onderwijs


 

Leeftijd Dag Tijd Zaal Kleed-kamer Leiding
Peuters
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Maa 09.15 – 10.15 Danszaal ( 2 ) Sandra de Klerk
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Din 09.00 – 10.00 Danszaal ( 1 ) Willem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Woe 10.00 – 11.00 Danszaal ( 1 ) Emmie de Graaff
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Don 09.00 – 10.00 Danszaal ( 1 ) Willem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Vrij 09.30 – 10.30 Sportzaal ( 2 ) Margreet Zuidam
Ouder & Kind Gym 1 + 2 + 3 jaar Zat 09.00 – 10.00 Danszaal ( 2 ) Willem Jan Kerkhoven  ( wachtlijst )
Kleuters
Dans groep 1+2 Vrij 16.00 – 16.45 Danszaal ( 1 ) Judith van Zwet
Jazztiek groep 1+2 Woe 16.00 – 17.00 Sportzaal ( 1 ) Anouk Knijnenburg & Naomi Puttiger
Jazztiek groep 1+2 Zat 10.00 – 11.00 Danszaal ( 2 ) Anouk Knijnenburg
Gym groep 1+2 Maa 16.00 – 17.00 Sportzaal ( 2 ) vacature / nieuw startdatum onbekend
Recreatief Turnen
Meisjes groep 3+4 Maa 17.00 – 18.00 Sportzaal ( 1 ) Eva de Graaff – Malouke Spek
Meisjes groep 3+4 Zat 08.30 – 09.30 Sportzaal ( 1 ) Nathalie Knijnenburg
Meisjes groep 3+4+5 Din 18.00 – 19.00 Sportzaal ( 1 ) Daan Koedoot & Naomi Puttiger & Malouke Spek
Meisjes groep 3+4+5 Woe 17.00 – 18.00 Sportzaal ( 1 ) Anouk Knijnenburg & Naomi Puttiger & Daan Koedoot  ( wachtlijst )
Meisjes groep 3+4+5 Don 17.00 – 18.00 Sportzaal ( 1 ) Chantal Bouman
Meisjes groep 5+6 Maa 18.00 – 19.00 Sportzaal ( 1 ) Eva de Graaff – Malouke Spek
Meisjes groep 5+6 Zat 09.30 – 10.30 Sportzaal ( 1 ) Nathalie Knijnenburg  ( wachtlijst )
Meisjes groep 6+7+8+klas 1 Din 19.00 – 20.00 Sportzaal ( 1 ) Daan Koedoot & Naomi Puttiger & Malouke Spek
Meisjes groep 6+7+8+klas 1 Woe 18.00 – 19.00 Sportzaal ( 1 ) Anouk Knijnenburg & Naomi Puttiger & Daan Koedoot  ( wachtlijst )
Meisjes groep 6+7+8+klas 1 Don 18.00 – 19.00 Sportzaal ( 1 ) Chantal Bouman
Meisjes groep 7+8+klas 1 Maa 19.00 – 20.00 Sportzaal ( 1 ) Eva de Graaff – Malouke Spek
Meisjes groep 7+8 Zat 10.30 – 11.30 Sportzaal ( 1 ) Nathalie Knijnenburg
Meisjes / jongens 14+ Woe 19.00 – 20.00 Sportzaal ( 1 + 2 ) Anouk Knijnenburg & Naomi Puttiger & Daan Koedoot
Meisjes extra groep 3-8 Woe 14.30 – 16.30 Turnzaal ( 1 ) Stephanie Hofman  ( wachtlijst )
Meisjes klas 1+2+3+4 Zat 11.30 – 12.30 Sportzaal ( 1 ) Nathalie Knijnenburg
Dames / heren 16+ Vrij 20.45 – 21.45 Sportzaal & Turnzaal ( 1 + 2 ) Richard Nobel
Recreatief Turnen -  Baltiek
Jongens groep 3+4 Woe 14.00 – 15.00 Sportzaal ( 2 ) Anton Stoter
Jongens groep 5+6 Woe 15.00 – 16.00 Sportzaal ( 2 ) Anton Stoter
Jongens Turnen extra groep 3-8+klas 1+2 Vrij 16.00 – 17.45 Turnzaal ( 2 ) Anton Stoter
Turnen landelijk niveau
Toos Turn Team dames (4e & 5e div) Din 16.00 – 21.00 Turnzaal ( 1 ) Stephanie Hofman & René Kleiweg
Toos Turn Team dames (5e div) Zat 08.30 – 10.30 Turnzaal ( 1 ) Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames (2e & 3e div) Din 16.00 – 21.00 Turnzaal ( 1 ) René Kleiweg & Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames (2e & 3e div) Don 16.30 – 19.30 Turnzaal ( 1 ) René Kleiweg
Toos Turn Team dames (2e & 3e & 4e div) Zat 10.30 – 13.15 Turnzaal ( 1 ) René Kleiweg & Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames (2e & 3e & 4e div) Zat 13.15 – 16.00 Turnzaal ( 1 ) René Kleiweg
Toos Turn Team heren (1e & 2e & 3e div) Maa 16.00 – 21.00 Turnzaal ( 2 ) Anton Stoter & Michel Brand
Toos Turn Team heren (1e & 2e & 3e div) Woe 16.45 – 21.00 Turnzaal ( 2 ) Anton Stoter & Alouette van Agten
Toos Turn Team heren (1e & 2e & 3e div) Vrij 17.45 – 20.30 Turnzaal ( 2 ) Anton Stoter & Sietse Siersema
Trampoline springen
Trampoline springen (wedstrijdgroep) 14+ Maa 20.00 – 21.00 Sportzaal ( 1 + 2 ) Anouk Knijnenburg & Ivonne van Wichen
Trampoline springen 14+ Woe 19.00 – 20.00 Sportzaal ( 1 + 2 ) Anouk Knijnenburg & Naomi Puttiger & Daan Koedoot
Trampoline springen groep 3-8 Vrij 15.45 – 16.45 Sportzaal ( 1 + 2 ) Richard Nobel
Luchtacrobatiek
Klimdoek  Groep 4-8 Don 16.00 – 17.00 Sportzaal ( 1 + 2 ) Madeline Geenen  ( nieuw )
Dans
Kinderen groep 3+4 Maa 15.45 – 16.45 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
Kinderen groep 3+4 Vrij 16.45 – 17.45 Danszaal ( 1 ) Judith van Zwet
Kinderen groep 5+6 Din 17.00 – 18.00 Danszaal ( 1 ) Anoushka Lieveld
Kinderen groep 5+6 Vrij 18.00 – 19.00 Danszaal ( 1 ) Ilse Janmaat / Rosanna Braam
Kinderen groep 7+8 Woe 16.00 – 17.00 Danszaal ( 1 ) Rosanna Braam
Modern Jazz groep 7+8+klas 1-3 Maa 17.00 – 18.00 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
Dames (beginners) 20+ Don 20.30 – 21.30 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
Dames (gevorderden) 35+ Don 19.30 – 20.30 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
Streetdance – Hip Hop
Hip Hop 4 Boys vanaf 7 jaar Din 18.00 – 19.00 Danszaal ( 2 ) Anoushka Lieveld
Hip Hop klas 1-6 Din 19.00 – 20.00 Danszaal ( 1 ) Anoushka Lieveld
Streetdance klas 1-3 (13+) Woe 17.00 – 18.00 Danszaal ( 1 ) Rosanna Braam
Dance Mix 25+ Din 20.00 – 21.00 Danszaal ( 1 ) Farah Benguedda
Selectie dans
Kinderselectie “KidzMove” groep 5+6 Maa 18.00 – 19.00 Danszaal ( 1 ) Maaike Maaijen
Jeugdselectie groep 7+8+klas 1 Maa 19.00 – 20.00 Danszaal ( 1 ) Maaike Maaijen
Jeugdselectie groep 7+8+klas 1 Vrij 19.00 – 20.00 Danszaal ( 1 ) Ilse Janmaat / Rosanna Braam
FoKus II (moderne dans) klas 2+3+4 Don 18.00 – 19.00 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
FoKus II (streetdance) klas 2+3+4 Woe 18.00 – 19.00 Danszaal ( 1 ) Rosanna Braam
FoKus (moderne dans) 16+ Woe 20.00 – 21.30 Danszaal ( 1 ) Margreet Zuidam
FoKus (freestyle) 16+ Din 21.00 – 22.00 Danszaal ( 1 ) Anoushka Lieveld
Twirlen – Illusion
Team D – Leerlingen vanaf 5  jaar Vrij 16.45 – 17.45 Sportzaal ( 1 ) Maaike Luijendijk & Anne Fleur Fioole
Team C – Preteen ca. 9 – 12 jaar Vrij 17.45 – 18.45 Sportzaal ( 1 ) Renske & Maaike Luijendijk
Team B – Junioren ca. 12+ Vrij 18.45 – 20.00 Sportzaal ( 1 ) Renske Luijendijk & Jorien Hofman
Team A – Senioren ca. 16+ Vrij 20.00 – 21.15 Sportzaal ( 1 ) Renske Luijendijk & Jorien Hofman
Solisten vanaf 5 jaar Zat 12.00 – 16.00 Danszaal & Sportzaal Renske & Maaike Luijendijk & Jorien Hofman
Twirlteam Illusion ca. 16+ Zat 16.00 – 17.00 Sportzaal ( 1 ) Renske Luijendijk & Jorien Hofman
Actief bewegen – Fit Balans – Fit 4 men
Actief bewegen 50+ Maa 10.30 – 11.30 Sportzaal ( 2 ) Emmie de Graaff & Sandra de Klerk
Actief bewegen 50+ DIn 09.30 – 10.30 Sportzaal ( 2 ) Chantal Hoogendoorn-Bik
Fit Balans dames volwassenen Woe 09.00 – 10.00 Danszaal ( 2 ) Emmie de Graaff
Fit4men volwassenen Din 21.00 – 22.15 Sportzaal ( 2 ) Fit4men – Jeremy Verbauwen
Total TOOS Workout – Aerobic – Zumba fitness
Total TOOS Workout volwassenen Maa 20.00 – 21.00 Danszaal ( 1 ) Linda Hofman
Total TOOS Workout extra volwassenen Maa 20.00 – 21.30 Danszaal ( 1 ) Linda Hofman
Aerobic-BBB volwassenen Vrij 09.00 – 10.00 Danszaal ( 2 ) Jerney Haan ( nieuw )
Zumba fitness volwassenen Din 20.00 – 21.00 Sportzaal ( 1 ) Con Paso Fino – Miloud Jerfi
Zumba fitness volwassenen Don 20.00 – 21.00 Sportzaal ( 1 ) Con Paso Fino – Miloud Jerfi
Power Yoga
Power Yoga volwassenen Din 13.30 – 14.30 Sportzaal ( 1 ) Bianca Spaans-Dekker
Power Yoga volwassenen Vrij 20.15 – 21.15 Danszaal ( 1 ) Bianca Spaans-Dekker
Hart Sport Fit
Dames en heren volwassenen Maa 09.00 – 10.00 Sportzaal ( 1 + 2 ) Emmie de Graaff
Volleybal
Volleybal heren volwassenen Maa 21.00 – 22.00 Sportzaal ( 2 ) Richard Nobel
Volleybal dames en heren volwassenen Woe 20.15 – 21.45 Sportzaal ( 1 + 2 ) Timios Volleybal
*) Nieuw Neemt u voor nieuwe lessen eerst even contact op met TOOS of de les al definitief gestart is.