LESROOSTER

Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:30
Recreatief Turnen
Sportzaal
08:30
09:30
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
08:30
11:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

Recreatief Turnen
Sportzaal
09:30
10:30
groep 5 + 6 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Jazztiek
Danszaal
10:00
11:00
groep 1 + 2 (jongens en meisjes)
JazztiekAnouk Knijnenburg

Recreatief Turnen
Sportzaal
10:30
11:30
groep 7 + 8 + kl 1-4 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
11:00
13:30
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
13:15
16:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman & Lianne Hofman & Daphne Spruytenburg
09:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:15
10:15
1 – 3 jaar (jongens & meisjes)
Ouder & Kind GymSandra de Klerk
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
09:30
Ouder & Kind Gym
Sportzaal
09:30
10:30
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymMargreet Zuidam
10:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
10:00
11:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymEmmie de Graaff
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Baltiek
Sportzaal
14:00
15:00
groep 3 + 4 (jongens)
BaltiekAnton Stoter

Recreatief Turnen
Turnzaal
14:30
16:30
groep 3 - 8 (meisjes extra)
Recreatief TurnenStephanie Hofman

Baltiek
Sportzaal
15:00
16:00
groep 5 + 6 (jongens)
BaltiekAnton Stoter

Jazztiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 1 + 2 (jongens en meisjes)
JazztiekMalouke Spek

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:45
21:00
heren 1e – 3e div
Turnen Landelijk NiveauAnton Stoter & Arthur Schreurs & Niels vd Sluis

Recreatief Turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenMalouke Spek (wachtlijst)

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenAyla Uiterdaal

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 - 8 + kl 1 (meisjes)
Recreatief TurnenAyla Uiterdaal
14:30
15:00
15:30
16:00
Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:00
21:00
heren 1e – 3e div
Turnen Landelijk NiveauMichel Brand & Richard Nobel

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenIlse - Yvet - Mandy - Kayleigh (wachtlijst)

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 + 6 + 7 (meisjes)
Recreatief TurnenIlse - Yvet - Mandy - Kayleigh

Trampoline Springen
Sportzaal
20:00
21:00
vanaf 12 jaar (jongens en meisjes)
Trampoline SpringenAnouk Knijnenburg
Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 – 5 (meisjes)
Recreatief TurnenDaan Koedoot & Naomi Puttiger

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 6 – 8 + kl 1 (meisjes)
Recreatief TurnenDaan Koedoot & Naomi Puttiger
Recreatief Turnen
Turnzaal
16:00
17:45
groep 3 - 8 + kl 1 - 2 (jongens extra)
Recreatief TurnenArco Zwijnenburg

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
17:45
20:30
heren 1e – 3e div
Turnen Landelijk NiveauAlouette van Agten & Sietse Siersema
16:30
Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:30
19:30
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief Turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenEva de Graaf

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 5 - 8 + kl 1 (meisjes)
Recreatief TurnenEva de Graaf

Recreatief Turnen
Sport- & Turnzaal
19:00
21:00
klas 1 - 3 (meisjes extra)
Recreatief TurnenStephanie Hofman
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Recreatief Turnen
Sport- en Turnzaal
20:45
21:45
16+ (dames / heren)
Recreatief TurnenArco Zwijnenburg & Anton Stoter
21:00
21:30

Maandag

  • Ouder & Kind Gym
    09:15 - 10:15
  • Turnen Landelijk Niveau
    16:00 - 21:00
  • Recreatief Turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief Turnen
    19:00 - 20:00
  • Trampoline Springen
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen Landelijk Niveau
    16:00 - 21:00
  • Recreatief Turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief Turnen
    19:00 - 20:00

Woensdag

  • Ouder & Kind Gym
    10:00 - 11:00
  • Baltiek
    14:00 - 15:00
  • Recreatief Turnen
    14:30 - 16:30
  • Baltiek
    15:00 - 16:00
  • Jazztiek
    16:00 - 17:00
  • Turnen Landelijk Niveau
    16:45 - 21:00
  • Recreatief Turnen
    17:00 - 18:00
  • Recreatief Turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief Turnen
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen Landelijk Niveau
    16:30 - 19:30
  • Recreatief Turnen
    17:00 - 18:00
  • Recreatief Turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief Turnen
    19:00 - 21:00

Vrijdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:30 - 10:30
  • Recreatief Turnen
    16:00 - 17:45
  • Turnen Landelijk Niveau
    17:45 - 20:30
  • Recreatief Turnen
    20:45 - 21:45

Zaterdag

  • Recreatief Turnen
    08:30 - 09:30
  • Turnen Landelijk Niveau
    08:30 - 11:00
  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Recreatief Turnen
    09:30 - 10:30
  • Jazztiek
    10:00 - 11:00
  • Recreatief Turnen
    10:30 - 11:30
  • Turnen Landelijk Niveau
    11:00 - 13:30
  • Turnen Landelijk Niveau
    13:15 - 16:00
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
15:00
Dans
Danszaal
15:30
16:30
groep 3 + 4 (meisjes)
DansMargreet Zuidam

Modern Dans
Danszaal
16:30
17:30
groep 6 - 8 + klas 1 (meisjes)
Modern DansMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
17:30
18:30
8 - 10 jr (meisjes) - Kinderselectie "KidzMove"
Selectie DansMargreet Zuidam
16:00
Modern Dans
Danszaal
16:00
17:00
8-12 jaar
Modern DansMyra Vring
Dans
Danszaal
16:00
16:45
3 - 6 jaar (meisjes)
DansJudith van Zwet

Dans
Danszaal
16:45
17:45
6-8 jaar
DansJudith van Zwet
17:00
Hip Hop
Danszaal
17:30
18:30
klas 1-3 (meisjes)
Hip HopAnoushka Lieveld

Selectie Hip Hop
Danszaal
18:30
19:30
klas 1-6 (meisjes)
Selectie Hip HopAnoushka Lieveld

Hip Hop
Danszaal
19:30
20:30
klas 4-6 (meisjes)
Hip HopAnoushka Lieveld

Streetdance 18+
Danszaal
20:30
21:30
18+ (dames)
Streetdance 18+Carley Jansen (workshop!!!)
Selectie Dans
Danszaal
17:00
18:30
10 - 13 jr (meisjes) - Jeugdselectie "Flow!"
Selectie DansMyrna Vring

Modern Dans
Danszaal
18:30
19:30
13 jr en ouder
Modern DansMyrna Vring

Dans
Danszaal
19:45
20:45
45+ (dames) - gevorderd 2
DansMargreet Zuidam

Dans
Danszaal
20:45
21:45
25+ (dames) - beginners
DansMargreet Zuidam
18:00
Selectie Dans
Danszaal
18:00
19:00
13 - 17 jr (meisjes) - FoKus II (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
Dans
Danszaal
18:00
19:00
groep 4 + 5 + 6 (meisjes)
DansFari Abudouwaili & Ema Blijleven
19:00
Selectie Dans
Danszaal
19:00
20:30
17+ (dames) - FoKus I (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
20:30
21:30
20+ (dames) - FoKus III (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
Dans
Danszaal
19:00
20:00
groep 7 + 8 (meisjes)
DansFari Abudouwaili & Ema Blijleven
20:00
21:00

Maandag

  • Dans
    15:30 - 16:30
  • Modern Dans
    16:30 - 17:30
  • Selectie Dans
    17:30 - 18:30

Dinsdag

  • Hip Hop
    17:30 - 18:30
  • Selectie Hip Hop
    18:30 - 19:30
  • Hip Hop
    19:30 - 20:30
  • Streetdance 18+
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Selectie Dans
    18:00 - 19:00
  • Selectie Dans
    19:00 - 20:30
  • Selectie Dans
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Modern Dans
    16:00 - 17:00
  • Selectie Dans
    17:00 - 18:30
  • Modern Dans
    18:30 - 19:30
  • Dans
    19:45 - 20:45
  • Dans
    20:45 - 21:45

Vrijdag

  • Dans
    16:00 - 16:45
  • Dans
    16:45 - 17:45
  • Dans
    18:00 - 19:00
  • Dans
    19:00 - 20:00
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
11:00
Twirlen
Sport- & Danszaal
11:15
15:45
vanaf 5 jaar (meisjes) - (Solisten)
TwirlenRenske & Maaike Luijendijk & Jorien Hofman
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Twirlen
Sportzaal
16:30
17:30
vanaf 5 jaar (meisjes) - (Team D - Peewee / Juvenille)
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
17:30
18:30
vanaf 9 jaar (meisjes) - (Team C - Preteen)
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk
17:00
18:00
19:00
Twirlen
Sportzaal
19:00
20:15
vanaf 13 jaar (meisjes) - (Team B - Junioren)
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman

Twirlen
Sportzaal
20:15
21:30
vanaf 17 jaar (meisjes) - (Team A - Senioren)
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman
20:00
21:00

Vrijdag

  • Twirlen
    16:30 - 17:30
  • Twirlen
    17:30 - 18:30
  • Twirlen
    19:00 - 20:15
  • Twirlen
    20:15 - 21:30

Zaterdag

  • Twirlen
    11:15 - 15:45
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
Hart Sport Fit
Sportzaal
09:00
10:00
volwassenen (dames en heren)
Hart Sport FitEmmie de Graaff (wachtlijst !!!)
ReFit
Sportzaal
09:30
10:30
50+ (dames)
ReFitChantal Hoogendoorn-Bik
Fit Balans
Danszaal
09:00
10:00
50+ (dames)
Fit BalansEmmie de Graaff
Total Body Fit
Danszaal
09:00
10:00
volwassenen (dames)
Total Body FitJerney Haan
10:00
Actief Bewegen
Sport- & Danszaal
10:30
11:30
50+ (dames)
Actief BewegenEmmie de Graaff & Sandra de Klerk
11:00
13:00
Power Yoga
Sportzaal
13:00
14:00
volwassenen (dames en heren)
Power YogaBianca Spaans-Dekker
20:00
Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:00
volwassenen (dames)
Total Body FitLinda Hofman
Zumba Fitness
Sportzaal
20:00
21:00
volwassenen (dames)
Zumba FitnessCon Paso Fino – Miloud Jerfi
Volleybal
Sportzaal
20:15
21:45
volwassenen (dames en heren)
VolleybalTimios Volleybal
Zumba Fitness
Sportzaal
20:00
21:00
volwassenen (dames)
Zumba FitnessCon Paso Fino – Miloud Jerfi
Power Yoga
Danszaal
20:15
21:15
volwassenen (dames en heren)
Power YogaBianca Spaans-Dekker
21:00
Total Body Fit
Danszaal
21:00
21:30
volwassenen (dames)
Total Body FitLinda Hofman

Volleybal
Sportzaal
21:00
22:00
volwassenen (heren)
VolleybalRichard Nobel
Fit4Men
Sportzaal
21:00
22:15
40+ (heren)
Fit4MenJeremy Verbauwen
22:00

Maandag

  • Hart Sport Fit
    09:00 - 10:00
  • Actief Bewegen
    10:30 - 11:30
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:00
  • Total Body Fit
    21:00 - 21:30
  • Volleybal
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • ReFit
    09:30 - 10:30
  • Power Yoga
    13:00 - 14:00
  • Zumba Fitness
    20:00 - 21:00
  • Fit4Men
    21:00 - 22:15

Woensdag

  • Fit Balans
    09:00 - 10:00
  • Volleybal
    20:15 - 21:45

Donderdag

  • Zumba Fitness
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Total Body Fit
    09:00 - 10:00
  • Power Yoga
    20:15 - 21:15
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:30
Recreatief Turnen
Sportzaal
08:30
09:30
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
08:30
11:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

Recreatief Turnen
Sportzaal
09:30
10:30
groep 5 + 6 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Jazztiek
Danszaal
10:00
11:00
groep 1 + 2 (jongens en meisjes)
JazztiekAnouk Knijnenburg

Recreatief Turnen
Sportzaal
10:30
11:30
groep 7 + 8 + kl 1-4 (meisjes)
Recreatief TurnenNaomi Puttiger

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
11:00
13:30
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Twirlen
Sport- & Danszaal
11:15
15:45
vanaf 5 jaar (meisjes) - (Solisten)
TwirlenRenske & Maaike Luijendijk & Jorien Hofman

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
13:15
16:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman & Lianne Hofman & Daphne Spruytenburg
09:00
Hart Sport Fit
Sportzaal
09:00
10:00
volwassenen (dames en heren)
Hart Sport FitEmmie de Graaff (wachtlijst !!!)

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:15
10:15
1 – 3 jaar (jongens & meisjes)
Ouder & Kind GymSandra de Klerk
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

ReFit
Sportzaal
09:30
10:30
50+ (dames)
ReFitChantal Hoogendoorn-Bik
Fit Balans
Danszaal
09:00
10:00
50+ (dames)
Fit BalansEmmie de Graaff
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Total Body Fit
Danszaal
09:00
10:00
volwassenen (dames)
Total Body FitJerney Haan

Ouder & Kind Gym
Sportzaal
09:30
10:30
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymMargreet Zuidam
09:30
10:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
10:00
11:00
1 - 3 jaar (jongens en meisjes)
Ouder & Kind GymEmmie de Graaff
10:30
Actief Bewegen
Sport- & Danszaal
10:30
11:30
50+ (dames)
Actief BewegenEmmie de Graaff & Sandra de Klerk
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
Power Yoga
Sportzaal
13:00
14:00
volwassenen (dames en heren)
Power YogaBianca Spaans-Dekker
13:30
14:00
Baltiek
Sportzaal
14:00
15:00
groep 3 + 4 (jongens)
BaltiekAnton Stoter

Recreatief Turnen
Turnzaal
14:30
16:30
groep 3 - 8 (meisjes extra)
Recreatief TurnenStephanie Hofman

Baltiek
Sportzaal
15:00
16:00
groep 5 + 6 (jongens)
BaltiekAnton Stoter

Jazztiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 1 + 2 (jongens en meisjes)
JazztiekMalouke Spek

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:45
21:00
heren 1e – 3e div
Turnen Landelijk NiveauAnton Stoter & Arthur Schreurs & Niels vd Sluis

Recreatief Turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenMalouke Spek (wachtlijst)

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenAyla Uiterdaal

Selectie Dans
Danszaal
18:00
19:00
13 - 17 jr (meisjes) - FoKus II (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 - 8 + kl 1 (meisjes)
Recreatief TurnenAyla Uiterdaal

Selectie Dans
Danszaal
19:00
20:30
17+ (dames) - FoKus I (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Volleybal
Sportzaal
20:15
21:45
volwassenen (dames en heren)
VolleybalTimios Volleybal

Selectie Dans
Danszaal
20:30
21:30
20+ (dames) - FoKus III (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
14:30
15:00
15:30
Dans
Danszaal
15:30
16:30
groep 3 + 4 (meisjes)
DansMargreet Zuidam

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:00
21:00
heren 1e – 3e div
Turnen Landelijk NiveauMichel Brand & Richard Nobel

Modern Dans
Danszaal
16:30
17:30
groep 6 - 8 + klas 1 (meisjes)
Modern DansMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
17:30
18:30
8 - 10 jr (meisjes) - Kinderselectie "KidzMove"
Selectie DansMargreet Zuidam

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4 (meisjes)
Recreatief TurnenIlse - Yvet - Mandy - Kayleigh (wachtlijst)

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 + 6 + 7 (meisjes)
Recreatief TurnenIlse - Yvet - Mandy - Kayleigh

Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:00
volwassenen (dames)
Total Body FitLinda Hofman

Trampoline Springen
Sportzaal
20:00
21:00
vanaf 12 jaar (jongens en meisjes)
Trampoline SpringenAnouk Knijnenburg
16:00
Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 4e div
Turnen Landelijk NiveauRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Hip Hop
Danszaal
17:30
18:30
klas 1-3 (meisjes)
Hip HopAnoushka Lieveld

Recreatief Turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 – 5 (meisjes)
Recreatief TurnenDaan Koedoot & Naomi Puttiger

Selectie Hip Hop
Danszaal
18:30
19:30
klas 1-6 (meisjes)
Selectie Hip HopAnoushka Lieveld

Recreatief Turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 6 – 8 + kl 1 (meisjes)
Recreatief TurnenDaan Koedoot & Naomi Puttiger

Hip Hop
Danszaal
19:30
20:30
klas 4-6 (meisjes)
Hip HopAnoushka Lieveld

Zumba Fitness
Sportzaal
20:00
21:00
volwassenen (dames)
Zumba FitnessCon Paso Fino – Miloud Jerfi

Streetdance 18+
Danszaal
20:30
21:30
18+ (dames)
Streetdance 18+Carley Jansen (workshop!!!)

Fit4Men
Sportzaal
21:00
22:15
40+ (heren)
Fit4MenJeremy Verbauwen
Modern Dans
Danszaal
16:00
17:00
8-12 jaar
Modern DansMyra Vring

Turnen Landelijk Niveau
Turnzaal
16:30
19:30
dames 2e - 4e div