Lesrooster2019-02-18T08:33:26+00:00

LESROOSTER

Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:30
Recreatief turnen
Sportzaal
08:30
09:30
groep 3 + 4 + 5
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
08:30
10:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

Recreatief turnen
Sportzaal
09:30
10:30
groep 6 + 7
Recreatief turnenNaomi Puttiger
09:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:15
10:15
1 – 3 jaar
Ouder & Kind GymSandra de Klerk
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
09:30
Ouder & Kind Gym
Sportzaal
09:30
10:30
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymMargreet Zuidam
10:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
10:00
11:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymEmmie de Graaff
10:30
Recreatief turnen
Sportzaal
10:30
11:30
groep 8 + kl 1-4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
10:30
13:15
dames 2e - 5e div
TurnenStephanie Hofman & Paula Stam
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
14:00
Baltiek
Sportzaal
14:00
15:00
groep 3 + 4
BaltiekAnton Stoter

Recreatief turnen
Turnzaal
14:30
16:30
groep 3 - 8 (meisjes extra)
Recreatief turnenStephanie Hofman

Baltiek
Sportzaal
15:00
16:00
groep 5 + 6
BaltiekAnton Stoter
14:30
15:00
15:30
Trampoline springen
Sportzaal
15:45
16:45
groep 3 – 8
Trampoline springenvacature – tijdelijk niet

Baltiek
Turnzaal
16:00
17:45
groep 3 - 8 + klas 1 + 2
BaltiekNiels vd Sluis

Turnen
Turnzaal
17:45
20:30
heren 1e – 3e div
TurnenNiels vd Sluis & Sietse Siersema
16:00
Baltiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 1 + 2
BaltiekVacature - tijdelijk niet

Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenMichel Brand

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen (wachtlijst)

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 + 6 + 7
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen

Trampoline springen
Sportzaal
20:00
21:00
12+
Trampoline springenAnouk Knijnenburg & Ivonne van Wichen
Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 – 5
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 6 – 8 + kl 1
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger
Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg
16:30
Turnen
Turnzaal
16:45
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenAnton Stoter & Arthur Schreurs

Recreatief turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenMalouke Spek (wachtlijst)

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenNaomi Puttiger
Turnen
Turnzaal
16:30
19:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief turnen
Sportzaal
17:15
18:15
groep 3 + 4
Recreatief turnenChantal Bouman

Recreatief turnen
Sportzaal
18:15
19:15
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenChantal Bouman
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Recreatief turnen
Turnzaal
19:30
21:00
klas 1 - 3
Recreatief turnenStephanie Hofman
20:00
20:30
Recreatief turnen
Sport- en Turnzaal
20:45
21:45
16+ Dames / heren
Recreatief turnenArco Zwijnenburg & Anton Stoter
21:00
21:30

Maandag

  • Ouder & Kind Gym
    09:15 - 10:15
  • Baltiek
    16:00 - 17:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00
  • Trampoline springen
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00

Woensdag

  • Ouder & Kind Gym
    10:00 - 11:00
  • Baltiek
    14:00 - 15:00
  • Recreatief turnen
    14:30 - 16:30
  • Baltiek
    15:00 - 16:00
  • Turnen
    16:45 - 21:00
  • Recreatief turnen
    17:00 - 18:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen
    16:30 - 19:30
  • Recreatief turnen
    17:15 - 18:15
  • Recreatief turnen
    18:15 - 19:15
  • Recreatief turnen
    19:30 - 21:00

Vrijdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:30 - 10:30
  • Trampoline springen
    15:45 - 16:45
  • Baltiek
    16:00 - 17:45
  • Turnen
    17:45 - 20:30
  • Recreatief turnen
    20:45 - 21:45

Zaterdag

  • Recreatief turnen
    08:30 - 09:30
  • Turnen
    08:30 - 10:30
  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Recreatief turnen
    09:30 - 10:30
  • Recreatief turnen
    10:30 - 11:30
  • Turnen
    10:30 - 13:15
  • Turnen
    16:00 - 21:00
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
15:00
Dans
Danszaal
15:30
16:30
groep 3 + 4
DansMargreet Zuidam

Modern Jazz
Danszaal
16:30
17:30
groep 6 - 8 + klas 1
Modern JazzMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
17:30
18:30
groep 5 + 6 ( Kinderselectie "KidzMove"
Selectie DansMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
18:30
20:00
groep 7 + 8 + klas 1 ( Jeugdselectie "Flow!"
Selectie DansMaaike Maaijen
16:00
Doekacrobatiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 4 – 8
DoekacrobatiekLisette Dijkstra (wachtlijst)
Dans
Danszaal
16:00
17:00
groep 3
DansJudith van Zwet
17:00
Hip Hop
Danszaal
17:30
18:30
klas 1-3
Hip HopAnoushka Lieveld

Selectie Hip Hop
Danszaal
18:30
19:30
klas 1-6
Selectie Hip HopAnoushka Lieveld

Hip Hop
Danszaal
19:30
20:30
klas 4-6
Hip HopAnoushka Lieveld

Dance Mix
Danszaal
20:30
21:30
25+
Dance Mixvacature – tijdelijk niet
18:00
Modern Jazz
Danszaal
18:30
19:30
klas 2 - 6 (14+)
Modern JazzMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
19:30
20:30
16+ ( FoKus I (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
20:30
21:30
20+ ( FoKus III (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
Dans
Danszaal
18:00
19:00
groep 4 + 5 + 6
DansFari Abudouwaili
19:00
Selectie Dans
Danzaal
19:00
20:00
klas 2 - 4 ( FoKus II (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
Dans
Danszaal
19:00
20:00
groep 7 + 8
DansFari Abudouwaili
20:00
Dans
Danszaal
20:00
21:00
dames gevorderd (1+2) 25+ - 45+
DansMargreet Zuidam
21:00

Maandag

  • Dans
    15:30 - 16:30
  • Modern Jazz
    16:30 - 17:30
  • Selectie Dans
    17:30 - 18:30
  • Selectie Dans
    18:30 - 20:00

Dinsdag

  • Hip Hop
    17:30 - 18:30
  • Selectie Hip Hop
    18:30 - 19:30
  • Hip Hop
    19:30 - 20:30
  • Dance Mix
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Modern Jazz
    18:30 - 19:30
  • Selectie Dans
    19:30 - 20:30
  • Selectie Dans
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Doekacrobatiek
    16:00 - 17:00
  • Selectie Dans
    19:00 - 20:00
  • Dans
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Dans
    16:00 - 17:00
  • Dans
    18:00 - 19:00
  • Dans
    19:00 - 20:00
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
12:00
Twirlen
Sport- en danszaal
12:00
17:00
vanaf 5 jaar ( Solisten
TwirlenRenske & Maaike Luijendijk, Jorien Hofman & Anne Fleur Fioole
13:00
14:00
15:00
16:00
Twirlen
Sportzaal
16:45
17:45
vanaf 5 jaar (Team D - Peewee / Juvenille
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
17:45
18:45
vanaf 9 jaar ( Team C - Preteen
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
18:45
20:00
vanaf 13 jaar ( Team B - Junioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman
17:00
18:00
19:00
20:00
Twirlen
Sportzaal
20:00
21:15
vanaf 17 jaar ( Team A Senioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman
21:00

Vrijdag

  • Twirlen
    16:45 - 17:45
  • Twirlen
    17:45 - 18:45
  • Twirlen
    18:45 - 20:00
  • Twirlen
    20:00 - 21:15

Zaterdag

  • Twirlen
    12:00 - 17:00
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
Hart Sport Fit
Sportzaal
09:00
10:00
volwassenen
Hart Sport FitEmmie de Graaff
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
09:00
10:00
ReFit dames
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Danszaal
09:00
10:00
Fit Balans dames
Total Body Fit
Danszaal
09:00
10:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitJerney Haan
10:00
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:30
11:30
50+
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4MenEmmie de Graaff & Sandra de Klerk
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:15
11:15
ReFit dames
11:00
13:00
Power Yoga
Sportzaal
13:00
14:00
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker
20:00
Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:30
Total Body Fit extra volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Volleybal
Sportzaal
21:00
22:00
volwassenen (heren)
VolleybalRichard Nobel
Volleybal
Sportzaal
20:15
21:45
volwassenen
VolleybalTimios Volleybal
Power Yoga
Danszaal
20:15
21:15
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker
21:00
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
21:00
22:15
Fit4Men
22:00

Maandag

  • Hart Sport Fit
    09:00 - 10:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:30 - 11:30
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:00
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:30
  • Volleybal
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:15 - 11:15
  • Power Yoga
    13:00 - 14:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    21:00 - 22:15

Woensdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Volleybal
    20:15 - 21:45

Vrijdag

  • Total Body Fit
    09:00 - 10:00
  • Power Yoga
    20:15 - 21:15
No events available!
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:30
Recreatief turnen
Sportzaal
08:30
09:30
groep 3 + 4 + 5
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
08:30
10:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

Recreatief turnen
Sportzaal
09:30
10:30
groep 6 + 7
Recreatief turnenNaomi Puttiger
09:00
Hart Sport Fit
Sportzaal
09:00
10:00
volwassenen
Hart Sport FitEmmie de Graaff

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:15
10:15
1 – 3 jaar
Ouder & Kind GymSandra de Klerk
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
09:00
10:00
ReFit dames

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Danszaal
09:00
10:00
Fit Balans dames
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Total Body Fit
Danszaal
09:00
10:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitJerney Haan

Ouder & Kind Gym
Sportzaal
09:30
10:30
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymMargreet Zuidam
09:30
10:00
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:15
11:15
ReFit dames
Ouder & Kind Gym
Danszaal
10:00
11:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymEmmie de Graaff
10:30
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:30
11:30
50+
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4MenEmmie de Graaff & Sandra de Klerk
Recreatief turnen
Sportzaal
10:30
11:30
groep 8 + kl 1-4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
10:30
13:15
dames 2e - 5e div
TurnenStephanie Hofman & Paula Stam

Twirlen
Sport- en danszaal
12:00
17:00
vanaf 5 jaar ( Solisten
TwirlenRenske & Maaike Luijendijk, Jorien Hofman & Anne Fleur Fioole

Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
Power Yoga
Sportzaal
13:00
14:00
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker
13:30
14:00
Baltiek
Sportzaal
14:00
15:00
groep 3 + 4
BaltiekAnton Stoter

Recreatief turnen
Turnzaal
14:30
16:30
groep 3 - 8 (meisjes extra)
Recreatief turnenStephanie Hofman

Baltiek
Sportzaal
15:00
16:00
groep 5 + 6
BaltiekAnton Stoter
14:30
15:00
15:30
Dans
Danszaal
15:30
16:30
groep 3 + 4
DansMargreet Zuidam

Baltiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 1 + 2
BaltiekVacature - tijdelijk niet

Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenMichel Brand

Modern Jazz
Danszaal
16:30
17:30
groep 6 - 8 + klas 1
Modern JazzMargreet Zuidam

Selectie Dans
Danszaal
17:30
18:30
groep 5 + 6 ( Kinderselectie "KidzMove"
Selectie DansMargreet Zuidam

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen (wachtlijst)

Selectie Dans
Danszaal
18:30
20:00
groep 7 + 8 + klas 1 ( Jeugdselectie "Flow!"
Selectie DansMaaike Maaijen

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 + 6 + 7
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen

Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Trampoline springen
Sportzaal
20:00
21:00
12+
Trampoline springenAnouk Knijnenburg & Ivonne van Wichen

Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:30
Total Body Fit extra volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Volleybal
Sportzaal
21:00
22:00
volwassenen (heren)
VolleybalRichard Nobel
Trampoline springen
Sportzaal
15:45
16:45
groep 3 – 8
Trampoline springenvacature – tijdelijk niet

Dans
Danszaal
16:00
17:00
groep 3
DansJudith van Zwet

Baltiek
Turnzaal
16:00
17:45
groep 3 - 8 + klas 1 + 2
BaltiekNiels vd Sluis

Twirlen
Sportzaal
16:45
17:45
vanaf 5 jaar (Team D - Peewee / Juvenille
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
17:45
18:45
vanaf 9 jaar ( Team C - Preteen
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Turnen
Turnzaal
17:45
20:30
heren 1e – 3e div
TurnenNiels vd Sluis & Sietse Siersema

Dans
Danszaal
18:00
19:00
groep 4 + 5 + 6
DansFari Abudouwaili

Twirlen
Sportzaal
18:45
20:00
vanaf 13 jaar ( Team B - Junioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman

Dans
Danszaal
19:00
20:00
groep 7 + 8
DansFari Abudouwaili

Twirlen
Sportzaal
20:00
21:15
vanaf 17 jaar ( Team A Senioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman

Power Yoga
Danszaal
20:15
21:15
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker

Recreatief turnen
Sport- en Turnzaal
20:45
21:45
16+ Dames / heren
Recreatief turnenArco Zwijnenburg & Anton Stoter
16:00
Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Hip Hop
Danszaal
17:30
18:30
klas 1-3
Hip HopAnoushka Lieveld

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 – 5
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger

Selectie Hip Hop
Danszaal
18:30
19:30
klas 1-6
Selectie Hip HopAnoushka Lieveld

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 6 – 8 + kl 1
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger

Hip Hop
Danszaal
19:30
20:30
klas 4-6
Hip HopAnoushka Lieveld

Dance Mix
Danszaal
20:30
21:30
25+
Dance Mixvacature – tijdelijk niet

Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
21:00
22:15
Fit4Men
Doekacrobatiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 4 – 8
DoekacrobatiekLisette Dijkstra (wachtlijst)

Turnen
Turnzaal
16:30
19:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief turnen
Sportzaal
17:15
18:15
groep 3 + 4
Recreatief turnenChantal Bouman

Recreatief turnen
Sportzaal
18:15
19:15
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenChantal Bouman

Selectie Dans
Danzaal
19:00
20:00
klas 2 - 4 ( FoKus II (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Recreatief turnen
Turnzaal
19:30
21:00
klas 1 - 3
Recreatief turnenStephanie Hofman

Dans
Danszaal
20:00
21:00
dames gevorderd (1+2) 25+ - 45+
DansMargreet Zuidam
16:30
Turnen
Turnzaal
16:45
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenAnton Stoter & Arthur Schreurs

Recreatief turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenMalouke Spek (wachtlijst)

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Modern Jazz
Danszaal
18:30
19:30
klas 2 - 6 (14+)
Modern JazzMargreet Zuidam

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Selectie Dans
Danszaal
19:30
20:30
16+ ( FoKus I (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam

Volleybal
Sportzaal
20:15
21:45
volwassenen
VolleybalTimios Volleybal

Selectie Dans
Danszaal
20:30
21:30
20+ ( FoKus III (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00

Maandag

  • Hart Sport Fit
    09:00 - 10:00
  • Ouder & Kind Gym
    09:15 - 10:15
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:30 - 11:30
  • Dans
    15:30 - 16:30
  • Baltiek
    16:00 - 17:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Modern Jazz
    16:30 - 17:30
  • Selectie Dans
    17:30 - 18:30
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Selectie Dans
    18:30 - 20:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:00
  • Trampoline springen
    20:00 - 21:00
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:30
  • Volleybal
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:15 - 11:15
  • Power Yoga
    13:00 - 14:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Hip Hop
    17:30 - 18:30
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Selectie Hip Hop
    18:30 - 19:30
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00
  • Hip Hop
    19:30 - 20:30
  • Dance Mix
    20:30 - 21:30
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    21:00 - 22:15

Woensdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Ouder & Kind Gym
    10:00 - 11:00
  • Baltiek
    14:00 - 15:00
  • Recreatief turnen
    14:30 - 16:30
  • Baltiek
    15:00 - 16:00
  • Turnen
    16:45 - 21:00
  • Recreatief turnen
    17:00 - 18:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Modern Jazz
    18:30 - 19:30
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00
  • Selectie Dans
    19:30 - 20:30
  • Volleybal
    20:15 - 21:45
  • Selectie Dans
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Doekacrobatiek
    16:00 - 17:00
  • Turnen
    16:30 - 19:30
  • Recreatief turnen
    17:15 - 18:15
  • Recreatief turnen
    18:15 - 19:15
  • Selectie Dans
    19:00 - 20:00
  • Recreatief turnen
    19:30 - 21:00
  • Dans
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Total Body Fit
    09:00 - 10:00
  • Ouder & Kind Gym
    09:30 - 10:30
  • Trampoline springen
    15:45 - 16:45
  • Dans
    16:00 - 17:00
  • Baltiek
    16:00 - 17:45
  • Twirlen
    16:45 - 17:45
  • Twirlen
    17:45 - 18:45
  • Turnen
    17:45 - 20:30
  • Dans
    18:00 - 19:00
  • Twirlen
    18:45 - 20:00
  • Dans
    19:00 - 20:00
  • Twirlen
    20:00 - 21:15
  • Power Yoga
    20:15 - 21:15
  • Recreatief turnen
    20:45 - 21:45

Zaterdag

  • Recreatief turnen
    08:30 - 09:30
  • Turnen
    08:30 - 10:30
  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Recreatief turnen
    09:30 - 10:30
  • Recreatief turnen
    10:30 - 11:30
  • Turnen
    10:30 - 13:15
  • Twirlen
    12:00 - 17:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
15:30
Dans
Danszaal
15:30
16:30
groep 3 + 4
DansMargreet Zuidam
16:00
Doekacrobatiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 4 – 8
DoekacrobatiekLisette Dijkstra (wachtlijst)
Dans
Danszaal
16:00
17:00
groep 3
DansJudith van Zwet
16:30
Modern Jazz
Danszaal
16:30
17:30
groep 6 - 8 + klas 1
Modern JazzMargreet Zuidam
17:00
17:30
Selectie Dans
Danszaal
17:30
18:30
groep 5 + 6 ( Kinderselectie "KidzMove"
Selectie DansMargreet Zuidam
Hip Hop
Danszaal
17:30
18:30
klas 1-3
Hip HopAnoushka Lieveld
18:00
Dans
Danszaal
18:00
19:00
groep 4 + 5 + 6
DansFari Abudouwaili
18:30
Selectie Dans
Danszaal
18:30
20:00
groep 7 + 8 + klas 1 ( Jeugdselectie "Flow!"
Selectie DansMaaike Maaijen
Selectie Hip Hop
Danszaal
18:30
19:30
klas 1-6
Selectie Hip HopAnoushka Lieveld
Modern Jazz
Danszaal
18:30
19:30
klas 2 - 6 (14+)
Modern JazzMargreet Zuidam
19:00
Selectie Dans
Danzaal
19:00
20:00
klas 2 - 4 ( FoKus II (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
Dans
Danszaal
19:00
20:00
groep 7 + 8
DansFari Abudouwaili
19:30
Hip Hop
Danszaal
19:30
20:30
klas 4-6
Hip HopAnoushka Lieveld
Selectie Dans
Danszaal
19:30
20:30
16+ ( FoKus I (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
20:00
Dans
Danszaal
20:00
21:00
dames gevorderd (1+2) 25+ - 45+
DansMargreet Zuidam
20:30
Dance Mix
Danszaal
20:30
21:30
25+
Dance Mixvacature – tijdelijk niet
Selectie Dans
Danszaal
20:30
21:30
20+ ( FoKus III (moderne dans)
Selectie DansMargreet Zuidam
21:00

Maandag

  • Dans
    15:30 - 16:30
  • Modern Jazz
    16:30 - 17:30
  • Selectie Dans
    17:30 - 18:30
  • Selectie Dans
    18:30 - 20:00

Dinsdag

  • Hip Hop
    17:30 - 18:30
  • Selectie Hip Hop
    18:30 - 19:30
  • Hip Hop
    19:30 - 20:30
  • Dance Mix
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Modern Jazz
    18:30 - 19:30
  • Selectie Dans
    19:30 - 20:30
  • Selectie Dans
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Doekacrobatiek
    16:00 - 17:00
  • Selectie Dans
    19:00 - 20:00
  • Dans
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Dans
    16:00 - 17:00
  • Dans
    18:00 - 19:00
  • Dans
    19:00 - 20:00
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:30
Recreatief turnen
Sportzaal
08:30
09:30
groep 3 + 4 + 5
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
08:30
10:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven

Recreatief turnen
Sportzaal
09:30
10:30
groep 6 + 7
Recreatief turnenNaomi Puttiger
09:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:15
10:15
1 – 3 jaar
Ouder & Kind GymSandra de Klerk
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym
Danszaal
09:00
10:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymWillem Jan Kerkhoven
09:30
Ouder & Kind Gym
Sportzaal
09:30
10:30
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymMargreet Zuidam
10:00
Ouder & Kind Gym
Danszaal
10:00
11:00
1 - 3 jaar
Ouder & Kind GymEmmie de Graaff
10:30
Recreatief turnen
Sportzaal
10:30
11:30
groep 8 + kl 1-4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Turnen
Turnzaal
10:30
13:15
dames 2e - 5e div
TurnenStephanie Hofman & Paula Stam
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
14:00
Baltiek
Sportzaal
14:00
15:00
groep 3 + 4
BaltiekAnton Stoter

Recreatief turnen
Turnzaal
14:30
16:30
groep 3 - 8 (meisjes extra)
Recreatief turnenStephanie Hofman

Baltiek
Sportzaal
15:00
16:00
groep 5 + 6
BaltiekAnton Stoter
14:30
15:00
15:30
Trampoline springen
Sportzaal
15:45
16:45
groep 3 – 8
Trampoline springenvacature – tijdelijk niet

Baltiek
Turnzaal
16:00
17:45
groep 3 - 8 + klas 1 + 2
BaltiekNiels vd Sluis

Turnen
Turnzaal
17:45
20:30
heren 1e – 3e div
TurnenNiels vd Sluis & Sietse Siersema
16:00
Baltiek
Sportzaal
16:00
17:00
groep 1 + 2
BaltiekVacature - tijdelijk niet

Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenMichel Brand

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen (wachtlijst)

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 + 6 + 7
Recreatief turnenWendy van Berge Henegouwen

Trampoline springen
Sportzaal
20:00
21:00
12+
Trampoline springenAnouk Knijnenburg & Ivonne van Wichen
Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 – 5
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 6 – 8 + kl 1
Recreatief turnenDaan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger
Turnen
Turnzaal
16:00
21:00
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg
16:30
Turnen
Turnzaal
16:45
21:00
heren 1e – 3e div
TurnenAnton Stoter & Arthur Schreurs

Recreatief turnen
Sportzaal
17:00
18:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenMalouke Spek (wachtlijst)

Recreatief turnen
Sportzaal
18:00
19:00
groep 3 + 4
Recreatief turnenNaomi Puttiger

Recreatief turnen
Sportzaal
19:00
20:00
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenNaomi Puttiger
Turnen
Turnzaal
16:30
19:30
dames 2e - 5e div
TurnenRene Kleiweg & Stephanie Hofman

Recreatief turnen
Sportzaal
17:15
18:15
groep 3 + 4
Recreatief turnenChantal Bouman

Recreatief turnen
Sportzaal
18:15
19:15
groep 5 - 8 + kl 1
Recreatief turnenChantal Bouman
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Recreatief turnen
Turnzaal
19:30
21:00
klas 1 - 3
Recreatief turnenStephanie Hofman
20:00
20:30
Recreatief turnen
Sport- en Turnzaal
20:45
21:45
16+ Dames / heren
Recreatief turnenArco Zwijnenburg & Anton Stoter
21:00
21:30

Maandag

  • Ouder & Kind Gym
    09:15 - 10:15
  • Baltiek
    16:00 - 17:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00
  • Trampoline springen
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen
    16:00 - 21:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00

Woensdag

  • Ouder & Kind Gym
    10:00 - 11:00
  • Baltiek
    14:00 - 15:00
  • Recreatief turnen
    14:30 - 16:30
  • Baltiek
    15:00 - 16:00
  • Turnen
    16:45 - 21:00
  • Recreatief turnen
    17:00 - 18:00
  • Recreatief turnen
    18:00 - 19:00
  • Recreatief turnen
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Turnen
    16:30 - 19:30
  • Recreatief turnen
    17:15 - 18:15
  • Recreatief turnen
    18:15 - 19:15
  • Recreatief turnen
    19:30 - 21:00

Vrijdag

  • Ouder & Kind Gym
    09:30 - 10:30
  • Trampoline springen
    15:45 - 16:45
  • Baltiek
    16:00 - 17:45
  • Turnen
    17:45 - 20:30
  • Recreatief turnen
    20:45 - 21:45

Zaterdag

  • Recreatief turnen
    08:30 - 09:30
  • Turnen
    08:30 - 10:30
  • Ouder & Kind Gym
    09:00 - 10:00
  • Recreatief turnen
    09:30 - 10:30
  • Recreatief turnen
    10:30 - 11:30
  • Turnen
    10:30 - 13:15
  • Turnen
    16:00 - 21:00
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
Hart Sport Fit
Sportzaal
09:00
10:00
volwassenen
Hart Sport FitEmmie de Graaff
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
09:00
10:00
ReFit dames
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Danszaal
09:00
10:00
Fit Balans dames
Total Body Fit
Danszaal
09:00
10:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitJerney Haan
09:30
10:00
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:15
11:15
ReFit dames
10:30
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
10:30
11:30
50+
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4MenEmmie de Graaff & Sandra de Klerk
11:00
13:00
Power Yoga
Sportzaal
13:00
14:00
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker
13:30
20:00
Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:00
Total Body Fit volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Total Body Fit
Danszaal
20:00
21:30
Total Body Fit extra volwassenen
Total Body FitLinda Hofman

Volleybal
Sportzaal
21:00
22:00
volwassenen (heren)
VolleybalRichard Nobel
Volleybal
Sportzaal
20:15
21:45
volwassenen
VolleybalTimios Volleybal
Power Yoga
Danszaal
20:15
21:15
volwassenen
Power YogaBianca Spaans-Dekker
20:30
21:00
Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
Sportzaal
21:00
22:15
Fit4Men
21:30
22:00

Maandag

  • Hart Sport Fit
    09:00 - 10:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:30 - 11:30
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:00
  • Total Body Fit
    20:00 - 21:30
  • Volleybal
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    10:15 - 11:15
  • Power Yoga
    13:00 - 14:00
  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    21:00 - 22:15

Woensdag

  • Actief bewegen - ReFit - Fit Balans - Fit4Men
    09:00 - 10:00
  • Volleybal
    20:15 - 21:45

Vrijdag

  • Total Body Fit
    09:00 - 10:00
  • Power Yoga
    20:15 - 21:15
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
12:00
Twirlen
Sport- en danszaal
12:00
17:00
vanaf 5 jaar ( Solisten
TwirlenRenske & Maaike Luijendijk, Jorien Hofman & Anne Fleur Fioole
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
Twirlen
Sportzaal
16:45
17:45
vanaf 5 jaar (Team D - Peewee / Juvenille
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
17:45
18:45
vanaf 9 jaar ( Team C - Preteen
TwirlenMaaike & Renske Luijendijk

Twirlen
Sportzaal
18:45
20:00
vanaf 13 jaar ( Team B - Junioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Twirlen
Sportzaal
20:00
21:15
vanaf 17 jaar ( Team A Senioren
TwirlenRenske Luijendijk & Jorien Hofman
20:30
21:00

Vrijdag

  • Twirlen
    16:45 - 17:45
  • Twirlen
    17:45 - 18:45
  • Twirlen
    18:45 - 20:00
  • Twirlen
    20:00 - 21:15

Zaterdag

  • Twirlen
    12:00 - 17:00
No events available!