Lesrooster



Lesrooster d.d. 8 november 2018

Printversie in PDF

Er zijn mogelijkheden genoeg voor jong en oud!!! Aarzel niet en kom langs op één van de lessen in Dans- en Sportcomplex TOOS Plaza – Staringlaan 18 – Waddinxveen

Het is altijd mogelijk om, in overleg met de leiding, tussentijds van lesuur te veranderen.

Voor meer informatie: Willem Jan Kerkhoven (0182 – 613839) of Margreet Zuidam (0182 – 611953)

Nieuw: Neemt u voor nieuwe lessen eerst even contact op met TOOS of de les al definitief gestart is.

Groep 1 t/m 8 = basisschool
Klas 1 t/m 6 = middelbaar onderwijs


Leeftijd Dag Tijd Zaal Leiding
Peuters
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Maa 09.15 – 10.15 Danszaal Sandra de Klerk
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Din 09.00 – 10.00 Danszaal Willem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Woe 10.00 – 11.00 Danszaal Emmie de Graaff
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Don 09.00 – 10.00 Danszaal Willem Jan Kerkhoven
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Vrij 09.30 – 10.30 Sportzaal Margreet Zuidam
Ouder & Kind Gym 1 – 3 jaar Zat 09.00 – 10.00 Danszaal Willem Jan Kerkhoven (wachtlijst)
Kleuters
Dans groep 1 + 2 Vrij 16.00 – 17.00 Danszaal Judith van Zwet
Jazztiek groep 1 + 2 Woe 16.00 – 17.00 Sportzaal Malouke Spek
Jazztiek groep 1 + 2 Zat 10.00 – 11.00 Danszaal Anouk Knijnenburg
Gym groep 1 + 2 Maa 16.00 – 17.00 Sportzaal vacature – tijdelijk niet
Recreatief Turnen
Meisjes groep 3 + 4 Maa 18.00 – 19.00 Sportzaal Wendy van Berge Henegouwen (wachtlijst)
Meisjes groep 3 + 4 + 5 Zat 08.30 – 09.30 Sportzaal Naomi Puttiger
Meisjes groep 3 – 5 Din 18.00 – 19.00 Sportzaal Daan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger
Meisjes

Meisjes

groep 3 + 4

groep 3 + 4

Woe

Woe

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

Sportzaal

Sportzaal

Malouke Spek (wachtlijst)

Naomi Puttiger

Meisjes groep 3 + 4 Don 17.15 – 18.15 Sportzaal Chantal Bouman
Meisjes groep 5 + 6 + 7 Maa 19.00 – 20.00 Sportzaal Wendy van Berge Henegouwen
Meisjes groep 6 + 7 Zat 09.30 – 10.30 Sportzaal Naomi Puttiger
Meisjes groep 6 – 8 + kl 1 Din 19.00 – 20.00 Sportzaal Daan Koedoot, Malouke Spek & Naomi Puttiger
Meisjes groep 5 – 8 + kl 1 Woe 19.00 – 20.00 Sportzaal Naomi Puttiger
Meisjes groep 5 – 8 + kl 1 Don 18.15 – 19.15 Sportzaal Chantal Bouman
Meisjes groep 8  + kl 1-4 Zat 10.30 – 11.30 Sportzaal Naomi Puttiger
Meisjes extra groep 3 – 8 Woe 14.30 – 16.30 Turnzaal Stephanie Hofman
Meisjes extra klas 1 – 3 Don 19.30 – 21.00 Turnzaal Stephanie Hofman
Dames / heren 16+ Vrij 20.45 – 21.45 Sport- en
Turnzaal
Arco Zwijnenburg & Anton Stoter
Recreatief Turnen –  Baltiek
Jongens groep 1 + 2 Maa 16.00 – 17.00 Sportzaal vacature – tijdelijk niet
Jongens groep 3 + 4 Woe 14.00 – 15.00 Sportzaal Anton Stoter
Jongens groep 5 + 6 Woe 15.00 – 16.00 Sportzaal Anton Stoter
Jongens Turnen extra groep 3 – 8 + klas 1 + 2 Vrij 16.00 – 17.45 Turnzaal Niels vd Sluis
Turnen landelijk niveau
Toos Turn Team dames 2e – 5e div Din 16.00 – 21.00 Turnzaal Rene Kleiweg & Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames 2e – 5e div Don 16.30 – 19.30 Turnzaal Rene Kleiweg & Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames 2e – 5e div Zat 08.30-10.30 Turnzaal Stephanie Hofman & Paula Stam
Toos Turn Team dames 2e – 5e div Zat 10.30 – 13.15 Turnzaal Rene Kleiweg & Stephanie Hofman
Toos Turn Team dames 2e – 5e div Zat 13.15 – 16.00 Turnzaal Rene Kleiweg
Toos Turn Team heren 1e – 3e div Maa 16.00 – 21.00 Turnzaal Michel Brand & vacature
Toos Turn Team heren 1e – 3e div Woe 16.45 – 21.00 Turnzaal Anton Stoter & Arthur Schreurs
Toos Turn Team heren 1e – 3e div Vrij 17.45 – 20.30 Turnzaal Niels vd Sluis & Sietse Siersema
Trampoline springen
Trampoline springen 12+ Maa 20.00 – 21.00 Sportzaal Anouk Knijnenburg & Ivonne van Wichen
Trampoline springen groep 3 – 8 Vrij 15.45 – 16.45 Sportzaal vacature – tijdelijk niet
Doekacrobatiek
Klimdoek groep 4 – 8 Don 16.00 – 17.00 Sportzaal Lisette Dijkstra (wachtlijst)
 
Dans
Kinderen groep 3 + 4 Maa 15.30 – 16.30 Danszaal Margreet Zuidam
Kinderen groep 3 Vrij 16.00 – 17.00 Danszaal Judith van Zwet
Kinderen groep 4 + 5 + 6 Vrij 18.00 – 19.00 Danszaal Fari Abudouwaili
Kinderen groep 7 + 8 Vrij 19.00 – 20.00 Danszaal Fari Abudouwaili
Modern Jazz groep 6 – 8 + klas 1 Maa 16.30 – 17.30 Danszaal Margreet Zuidam
Modern Jazz 14+ klas 2-6 Woe 18.30 – 19.30 Danszaal Margreet Zuidam
Dames (gevorderd 2) 45+ Don 20.00-21.00 Danszaal Margreet Zuidam
Dames (gevorderd 1) 25+ Don 20.00-21.00 Danszaal Margreet Zuidam
Streetdance – Hip Hop
Hip Hop klas 1-3 Din 17.30 – 18.30 Danszaal Anoushka Lieveld
Selectie Hip Hop klas 1-6 Din 18.30 – 19.30 Danszaal Anoushka Lieveld
Hip Hop klas 4-6 Din 19.30 – 20.30 Danszaal Anoushka Lieveld
Dance Mix 25+ Din 20.30 – 21.30 Danszaal vacature – tijdelijk niet
Selectie dans
Kinderselectie “KidzMove” groep 5 + 6 Maa 17.30 – 18.30 Danszaal Margreet Zuidam
Jeugdselectie “Flow!” groep 7 + 8 + klas 1 Maa 18.30 – 20.00 Danszaal Maaike Maaijen
FoKus II (moderne dans) klas 2 – 4 Don 19.00 – 20.00 Danszaal Margreet Zuidam
FoKus I (moderne dans) 16+ Woe 19.30 – 20.30 Danszaal Margreet Zuidam
FoKus III (moderne dans) 20+ Woe 20.30 – 21.30 Danszaal Margreet Zuidam
Twirlen – Illusion
Team D – Peewee / Juvenille vanaf 5  jaar Vrij 16.45 – 17.45 Sportzaal Maaike & Renske Luijendijk
Team C – Preteen vanaf 9 jaar Vrij 17.45 – 18.45 Sportzaal Maaike & Renske Luijendijk
Team B – Junioren vanaf 13 jaar Vrij 18.45 – 20.00 Sportzaal Renske Luijendijk & Jorien Hofman
Team A – Senioren vanaf 17 jaar Vrij 20.00 – 21.15 Sportzaal Renske Luijendijk & Jorien Hofman
Solisten vanaf 5 jaar Zat 12.00 – 17.00 Sport- en
danszaal
Renske & Maaike Luijendijk,
Jorien Hofman & Anne Fleur Fioole
Actief bewegen – ReFit – Fit Balans – Fit4men
Actief bewegen 50+ Maa 10.30 – 11.30 Sportzaal Emmie de Graaff & Sandra de Klerk
ReFit dames 50+ Din 09.00 – 10.00 Sportzaal Chantal Hoogendoorn-Bik
ReFit dames 50+ Din 10.15 – 11.15 Sportzaal Chantal Hoogendoorn-Bik
Fit Balans dames volwassenen Woe 09.00 – 10.00 Danszaal Emmie de Graaff
Fit4Men volwassenen Din 21.00 – 22.15 Sportzaal Fit4Men – Jeremy Verbauwen
Total Body Fit – Zumba fitness
Total Body Fit volwassenen Maa 20.00 – 21.00 Danszaal Linda Hofman
Total Body Fit extra volwassenen Maa 20.00 – 21.30 Danszaal Linda Hofman
Total Body Fit volwassenen Vrij 09.00 – 10.00 Danszaal Jerney Haan
Zumba fitness volwassenen Din 20.00 – 21.00 Sportzaal Con Paso Fino – Miloud Jerfi
Zumba fitness volwassenen Don 20.00 – 21.00 Sportzaal Con Paso Fino – Miloud Jerfi
Power Yoga
Power Yoga volwassenen Din 13.00 – 14.00 Sportzaal Bianca Spaans-Dekker
Power Yoga volwassenen Vrij 20.15 – 21.15 Danszaal Bianca Spaans-Dekker
Hart Sport Fit
Dames en heren volwassenen Maa 09.00 – 10.00 Sportzaal Emmie de Graaff
Volleybal
Volleybal heren volwassenen Maa 21.00 – 22.00 Sportzaal Richard Nobel
Volleybal dames-heren volwassenen Woe 20.15 – 21.45 Sportzaal Timios Volleybal