24 mei 2016  |  Verenigingsinfo

Showindeling zaterdag 2 juli 2016

Deelnemers zijn 1 uur van te voren aanwezig!
(Ouder- en Kindleden een half uur)

 

SHOW 1 – 10:30 uur
1. Ouder & kind   – Emmie (woe) & Margreet (vrij)
2. Kidz Move - Maaike
3. Gymgroepen 3 / 4  – Nathalie & Anouk
4. Kleuterdans vr+za - Judith, Rosanna & Francis
5. HipHop4Boyz - Maria
6. Illusion C - Renske, Jorien & Maaike
7. FoKus II  – Farah, Margreet & Patricia
8. TurnTeam Heren - Anton, Sietse & Michel
9. Dansgroepen 3 + 4  – Margreet & Judith
10. Baltiek - Anton
11. FoKus – Margreet
12. Leidingdans
13. Slotdans

SHOW 2 – 13:00 uur
1. Ouder & kind   – Willem Jan (do) & Sandra (ma)
2. Dansgroep 5+6 (do) – Rosanna & Francis
3. Jazztiek woe/za  - Anouk
4. Jeugdselectie   - Maaike
5. Illusion B  - Renske, Maaike & Jorien
6. FoKus – Farah, Margreet & Patricia
7. Gymgroepen 3/4/5 – Ellen, Ivonne, Daan, Malouke, Naomi & Sylia
8. FoKus II  – Farah, Margreet & Patricia
9. Turn Team Dames  – René, Stephanie, & assistenten
10. Kidz Move  - Maaike
11.  Gym 7/8 M.O. 1   – Ivonne, Anouk & Nathalie
12. Leidingdans
13. Slotdans

SHOW 3 – 15:30 uur
1. Ouder & kind  – Willem Jan (di & za)
2. Fokus II – Farah, Margreet & Patricia
3. Dansgroep 5+6 (vr)  - Ilse
4. Illusion B - Jorien, Maaike & Renske
5. Turn Team Heren - Sietse, Michel & Anton
6. FoKus – Farah, Margreet & Patricia
7. Jeugdselectie - Ilse
8. Gymgroepen 5/6  – Nathalie & Ivonne
9. Dans modern 7+8/MO12 – Margreet
10. Trampoline woe - Anouk & Nathalie
11. Leidingdans
12. Slotdans

SHOW 4 – 18:00 uur
1. Trampoline (ma) - Ivonne & Anouk
2. Dans 7+8 (do) - Rosanna
3. Streetdance 13+  - Patricia
4. Turnen en trampoline - Richard & Anton (vr)
5. FoKus  - Patricia, Farah & Margreet
6. Illusion A - Maaike, Renske & Jorien
7. HipHop 1-6  – Maria
8. Gymgroepen 7/8/MO1  – Nathalie & Ivonne
9. FoKus II - Patricia, Farah & Margreet
10. Turn Team Dames - René, Stephanie & assistenten
11. Jeugdselectie - Ilse
12. Leidingdans
13. Slotdans

SHOW 5 – 20:30 uur
1. Streetdance 15+ - Patricia
2. Jeugdselectie - Maaike
3. Turn Team Heren  – Anton, Sietse & Michel
4. FoKus – Farah, Margreet & Patricia
5. Trampoline - Ivonne & Anouk
6. Dans Dames Do - Margreet
7. Zumba - Mouloud
8. Turn Team Dames - René & Stephanie
9. FoKus II - Farah, Margreet & Patricia
10. Dance Mix di - Maria
11. FoKus – Farah, Margreet & Patricia
12. Turnen vrijdag avond - Richard
13. Illusion A - Renske, Maaike & Jorien
14. FoKus II - Farah, Margreet & Patricia
15. Leidingdans
16. Slotdans